FAQ
Skąd macie nagrania odcinków po polsku?
Z prywatnych archiwów VHS. Przez lata działalności serwisu, wspólnym wysiłkiem społeczności, udało się zebrać nagrania z taśm obejmujące niemal wszystkie odcinki wyemitowane przez Polsat w latach 90. Jeśli masz nagrania z tamtego okresu i chciałbyś się podzielić — napisz przez formularz kontaktowy.
komentarze: 0
Komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodawanie komentarza:
Redakcja Street-Hawk.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.


