FAQ
Dlaczego Street Hawk nie jest już emitowany w telewizji?
Trudno powiedzieć — ostatnie emisje na Polsacie odnotowano gdzieś w okolicach 1997 roku i od tamtej pory serial zniknął z polskich anten. Prawa do emisji, koszty licencji, brak zainteresowania stacji — prawdopodobnie po trochu wszystkiego. Jeśli masz ochotę, możesz oczywiście napisać do którejś ze stacji i zapytać — kto wie.
komentarze: 0
Komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodawanie komentarza:
Redakcja Street-Hawk.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.


